Landlordy (iPhone un iPad aplikācija)

Landlordy ir mobilā aplikācija nekustamā īpašuma izīrētājiem, kas apsaimnieko savu īpašumu. Īres ieņēmumu uzskaite, rēķinu sagatavošana īrniekiem, izdevumu uzskaite, aprīkojuma un iekārtu uzskaite un apkope - to visu iespējams veikt no sava iPhone vai iPad. Vienmēr kabatā, vienmēr pa rokai!

Aplikācija radīta privātpersonām, kuru īpašumā vai apsaimniekošanā ir viens vai vairāki nekustamie īpašumi, kas tiek izīrēti ilgtermiņa vai īstermiņa īrniekiem.

Vienmēr pa rokai, mobilajā ierīcē, kas atrodas lietotāja kabatā vai rokassomiņā, Landlordy ļauj veikt īres ieņēmumu un ar nekustamo īpašuma uzturēšanu saitīto izdevumu uzskaiti, piedāvā īrniekam nosūtīt kārtējo īres rēķinu un saņemto īres maksājumu apstiprinājumus, nodrošina pārskatus par finansēm un sniedz atgādinājumus par laikā nesaņemtajiem maksājumiem, plānotajiem izdevumiem un īres līgumu termiņu tuvošanos.

Integrēta ar mobilās ierīces kameru un saziņas iespējām, aplikācija aizpilda nišu starp risinājumiem, kas balstīti uz elektroniskajām tabulām (Excel) un profesionālajiem, lietošanā sarežģītiem un dārgajiem nekustamā īpašuma pārvaldīšanas risinājumiem.

Landlordy lietošanā ir vienkāršaka un ērtāka kā elektroniskā tabula un pilnībā izmanto iespējas, ko sniedz mobilās ierīces. Lai cik labas skaitliskas informācijas apstrādāšanā ir Microsoft Excel vai Google Docs, izmantot tās no viedtālruņa nav ērti, pievienot datiem fotogrāfijas (piemēram, apmaksātā rēķina foto) nav vienkārši un izsūtīt kārtējo īres rēķinu vai maksājumu apstiprinājumu e-pastā, SMS vai WhatsApp īsziņā ir neiespējami vai prasa eksperta zināšanas. Landlordy ļauj to to paveikt viegli, nodrošina privātumu, jo dati atrodas tikai jūsu mobilajā ierīcē un vajadzības gadījumā ļauj eksportēt datus elektronisko tabulu lietojumprogrammām saprotamā formātā, ja tas nepieciešams padziļinātai analīzei vai jūsu grāmatvedim.