Landlordy (iPhone un iPad aplikācija)

Landlordy ir mobilā aplikācija nekustamā īpašuma izīrētājiem, kas paši veic sev piederošo īpašumu apsaimniekošanu. Īres ieņēmumu uzskaite, rēķinu sagatavošana īrniekiem, izdevumu uzskaite - to visu iespējams veikt no sava iPhone vai iPad. Vienmēr kabatā, vienmēr pa rokai!

Satori (iPhone un iPad aplikācija)

Satori mobilā aplikācija ļauj ērti savā iPhone vai iPad lasīt Satori.lv – populāru Latvijas interneta žurnālu, kas veltīts kultūrai. Lasi rakstus un esejas, recenzijas par grāmatām, filmām, teātra izrādēm, koncertiem, mākslas izstādēm, skaties intervijas ar radošiem cilvēkiem un seko kultūras notikumu kalendāram.

DrinkControl (iPhone aplikācija)

DrinkControl ļauj vienkārši uzskaitīt dzertos alkoholiskos dzērienus un izdzerto alkohola daudzumu glāzēs, pudelēs vai bundžās pārvērst standarta alkohola vienībās, lai ļautu salīdzināt savu alkohola patēriņu ar veselības aizsardzības organizāciju ieteiktajām mērenas alkohola lietošanas rekomendācijām.

Mac OS X processes

Online database of standard Mac OS X system processes. Provides descriptions with links for known processes. Upload your Mac processes file and see what’s running on your Mac. Comment on processes and discuss related questions with other Mac users.